Дім (не)безпеки: EdEra пропонує онлайн-курс про домашнє насильство

изображение_2020-12-30_140901-e1609330179726Про домашнє насильство не можна мовчати. Воно має різні форми: фізичне, сексуальне, психологічне та економічне. Мінсоцполітики спільно з EdEra пропонє пройти онлайн-курс “Дім (не)безпеки”, аби розібратися у причинах і наслідках, що зумовлюють насильство, передає пресслужба Черкаської ОДА.

У 2019 році Координатором проектів ОБСЄ в Україні та студією онлайн-освіти EdEra був розроблений новий онлайн-курс із протидії домашньому насильству. Онлайн-курс доступний за посиланням https://www.nonviolence.ed-era.com та має на меті сприяти поширенню обізнаності громадськості про систему заходів спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству.

Курс надає детальний опис зусиль, яких можна докласти для реагування на ситуацію домашнього насильства за допомогою державних інструментів та ресурсів неурядових організацій.

У 2020 році в рамках проекту «Посилення спроможності Міністерства соціальної політики України у протидії домашньому насильству» також були розроблені відповідні тематичні посібники:

методичний посібник для фахівців, які впроваджують Типову програму для кривдників
https://www.osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine/471033

збірник практичних матеріалів для роботи з кривдниками https://www.osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine/471051

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *