Керівника Черкаської єпархії підозрюють у ще одному кримінальному правопорушенні

Повідомлено про підозру керівнику Черкаської єпархії Української православної церкви московського патріархату за фактом виправдовування та визнання правомірною військової агресії представників РФ проти України.

За даними слідства високопоставлений представник УПЦ МП забезпечував систематичне розміщення на офіційному сайті Черкаської єпархії УПЦ матеріалів з Інтернет-ресурсів російської православної церкви, із виправдовуванням та визнанням правомірною військової агресії представників російської федерації проти України, а також наративи московського патріарха Кирила та заклики, спрямовані на об’єднання церков та суспільства задля перемоги Росії.

Досудове розслідування та оперативний супровід в кримінальному провадженні здійснюється працівниками УСБУ в Черкаській області.

Санкція статті Кримінального кодексу України передбачає позбавлення волі на строк до 8 років з конфіскацією майна або без такої.

Нагадаємо, раніше керівнику єпархії повідомили про підозру у порушенні рівноправності громадян залежно від їхніх релігійних переконань (ч. 1 ст. 161 КК України).

За інформацією Черкаської обласної прокуратури

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.