Директора комунального підприємства впіймали на розкраданні під час ремонту системи опалення

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно директора одного з комунальних підприємств Черкас за фактами розтрати чужого майна, шляхом зловживання особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах та службового підроблення, що призвело до тяжких наслідків.

Слідством встановлено, що між комунальним підприємством з обслуговування об’єктів комунальної власності та фізичною особою-підприємцем було укладено договір підряду на капітальний ремонт системи опалення приміщення.

У подальшому директор комунального закладу отримав від підрядної організації акти прийому виконаних будівельних робіт, а також інші фінансові документи та, знаючи про внесені в документацію неправдиві відомості щодо матеріалів та їх обсягів, підписав їх та передав на виконання, внаслідок чого місцевому бюджету завдано збитків на суму понад 700 тис. грн.

Також прокурором заявлено позов до директора комунального підприємства про відшкодування завданих збитків.

Санкція статті передбачає від семи до дванадцяти років позбавлення волі та з конфіскацією майна; за іншою статтею – від двох до п’яти років позбавлення волі зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За інформацією обласної прокуратури

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.