Керівника Черкасько-Канівської єпархії посадили під цілодобовий домашній арешт

Соснівським районним судом м. Черкаси до керівника Черкасько-Канівської єпархії, який підозрюється у вчинені злочинів, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України, застосовано запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт з носінням електронного засобу контролю.

За даними слідства високопоставлений представник УПЦ МП забезпечував систематичне розміщення на офіційному сайті Черкаської єпархії УПЦ інформаційних матеріалів з Інтернет-ресурсів російської православної церкви, зміст яких містить ознаки виправдовування, заперечення та визнання правомірною військової агресії представників російської федерації проти України, а також наративи московського патріарха Кирила та заклики, спрямовані на об’єднання церков та суспільства задля перемоги Росії.

Досудове розслідування та оперативний супровід в кримінальному провадженні здійснюється працівниками УСБУ в Черкаській області.

Санкція інкримінованої йому статті передбачає позбавлення волі на строк до 8 років з конфіскацією майна або без такої, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.