Черкащанку та нелегального мігранта, якому вона здала житло, оштрафували

За порушення міграційного законодавства працівниками Уманського відділу міграційної служби у Черкаській області притягнуто до відповідальності 20-річну громадянку України.

Жителька Уманщини надала житло 30-річному громадянину Китайської Народної Республіки, який у статусі нелегального мігранта перебував в Україні.

На іноземця складено адмінпротокол, накладено штраф та ухвалено рішення про примусове повернення до країни походження. У встановлений міграційниками строк він зобов’язаний виїхати за межі України.

Черкащанка, якій було відомо про порушення встановленого терміну перебування в Україні іноземцем та надала йому помешкання, нестиме відповідальність за ст. 206 КУпАП і сплатить штраф.

У міграційній службі нагадали, що термін перебування іноземців, які є громадянами держав із візовим порядком в’їзду, обмежений строком дії візи. Вони можуть перебувати в Україні не довше, ніж до останнього дня терміну дії візи.

Для розрахунку дозволеного терміну перебування рекомендуємо скористатися «Міграційним калькулятором» на сайті ДМС: https://dmsu.gov.ua/services/migcalculator.html

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.