«Калейдоскоп моїх вражень та емоцій»

Вчора у День практичного психолога у школі №2 проведено колективний арт-психологічний захід  «Калейдоскоп моїх вражень та емоцій. Проведена колективна арт-справа була результативною, так як дала можливість учням взяти участь у декількох вправах, звільнитися від негативних емоцій, образ,  подолати власні страхи та комплекси, об’єднати навколо справи учнів та педагогів.
Проведена колективна арт-справа була результативною, так як дала можливість учням взяти участь у декількох вправах, звільнитися від негативних емоцій, образ,  подолати власні страхи та комплекси, об’єднати навколо справи учнів та педагогів.

На завершення свята за ініціативи директора школи Козубенко Т.М. було здійснено одну колективну мрію – усіх учасники заходу: і діти, і дорослі отримали морозиво. Тож варто мріяти, фантазувати, творити власноруч своє життя.

Цього ж дня на базі школи організовано та проведено  свято для практичних психологів та соціальних педагогів міста «Психологічні посиденьки». Учасників «посиденьок» привітали  ансамблі учнів 6 класу (класний керівник Білан Н.І.), 8 класу (класний керівник Нюкіна Т.В.), вчитель предмета «Захист Вітчизни» Савченко В.О. та вчитель історії Роздорожний П.А.

Прес-центр школи №2

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *