Із 9 вересня на Черкащині відновили процес відключення споживачів-боржників

Продовжується робота по відключенню боржників від електропостачання, яку ТОВ «Черкасиенергозбут» розпочало із минулого місяця. Адміністрація ТОВ «Черкасиенергозбут» нагадує, підприємство неодноразово попереджало споживачів, які вчасно та у повному обсязі не розрахувались за спожиту електроенергію про реальну можливість припинення електроживлення. Інформація про заборгованість розміщується на звороті рахунку за електроенергію.

Із 9 вересня проводиться відключення боржників, які мають борг за спожиту електричну енергію за липень.

В чергове нагадуємо, що оплату за спожиту електричну енергію необхідно здійснити протягом 10 робочих днів від дня отримання рахунка. Суму заборгованості з оплати за електричну енергію зазначено в рядку рахунка «До сплати».

Також інформуємо, що відновлення постачання електричної енергії проводиться протягом 3 робочих днів у містах, та протягом 5 робочих днів у сільській місцевості. Тільки після повної сплати заборгованості та відшкодування споживачем витрат на здійснення робіт із припинення та відновлення електропостачання, які орієнтовно становлять: на лічильнику (квартира) – від 350 грн.; на опорі – від 1500 грн. до 4000 грн., відновиться електропостачання.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *