Інформація щодо стану фінансування з Державного бюджету пільг та субсидій в м. Сміла

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива», законодавства України щодо надання пільг та делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» управлінням праці та соціального захисту населення проводиться нарахування субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг населення та здійснюється відшкодування підприємствам і організаціям за надані послуги населенню.
Станом на 01.06.2015 кредиторська заборгованість із державного до місцевого бюджету по відшкодуванню пільг та субсидій населенню складала 6022,8 тис.грн. з них за: теплопостачання – 1381,4 тис.грн., водопостачання і водовідведення – 89.6 тис.грн., електроенергію – 176,7 тис.грн., газопостачання – 3963,5 тис.грн., квартплату – 411,6 тис.грн., що утворилася внаслідок не отримання в повному обсязі фінансування коштами субвенцій з державного бюджету. Кошти, які надходять із державного бюджету на місцевий в той же день перераховуються на підприємства та організації.
Протягом червня 2015 року заборгованість перед підприємствами та організаціями зменшилась на 894, 5 тис. грн. і на даний час складає 5128,3 тис. грн.
Cайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *