ДІЄ КООРДИНАЦІЙНА РАДА З МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

Нещодавно у малій залі міськвиконкому відбулося чергове засідання координаційної ради з питань молодіжної політики. Присутні розглянули ряд важливих питань стосовно реалізації в місті основних напрямків державної молодіжної політики. Зокрема, з інформацією «Про засади патріотичного виховання дітей та молоді; робота в навчальних закладах міста з допризовною молоддю, підвищення престижу військової служби» виступили завідуюча методичним кабінетом відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Руденко Валентина Борисівна та представник Смілянсько-Кам’янського об’єднаного міського військового комісаріату Демченко Ярослав Миколайович. Валентина Борисівна детально розповіла про численні різноманітні заходи традиційного та інноваційного характеру, що проводяться в школах міста, здобутки у патріотичних конкурсах, іграх та фестивалях; Ярослав Миколайович – про роботу військомату в сучасних умовах .
Про роботу з підлітками девіантної поведінки, профілактику правопорушень в молодіжному середовищі доповіли присутнім начальник служби у справах дітей Шуригіна Ольга Вікторівна та оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Нечуйвітер Ігор Олександрович, які, зокрема, зазначили, що це питання залишається актуальним. Так, протягом січня-червня цього року проведено 16 рейдів «Діти вулиці», «Вокзал», виявлено 8 дітей, яких повернуто батькам, складено 41 адміністративний протокол відносно неповнолітніх. На виконання рішення сесії Смілянської міської ради від 26.08.2010 №51-1/V «Про обмеження перебування дітей в громадських місцях м.Сміла» проводяться вечірні рейди. До адміністративної відповідальності за вживання спиртних напоїв було притягнуто двоє неповнолітніх, за тютюнопаління – 20 неповнолітніх, 20 батьків притягнуто до адміністративної відповідальності за ухилення від виконання батьківських обов’язків.
Начальник відділу у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту управління освіти, молоді та спорту Маслюк Наталія Сергіївна доповіла про проведення міського етапу Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», метою якої є пропаганда і утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі. Зокрема, зазначила, що в навчальних закладах міста проведено тренінги з питань профілактики шкідливих звичок, ВІЛ/СНІД, запобігання гендерній дискримінації, ствердження лідерської позиції; молодіжні акції з залученням членів молодіжного активу міста; проводяться спільні з громадськими організаціями вечірні рейди з метою виявлення фактів порушення чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів, обстеження вулиць міста на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів, здійснення інформаційно-просвітницької роботи.
Присутні також обговорили заходи, що відбудуться в місті до Дня молоді та Дня Конституції України.
За підсумками розглянутих питань прийняті відповідні рішення.
Відділ у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту
управління освіти, молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *