єРобота: понад 7,3 млрд грн інвестувала держава через гранти в розвиток бізнесу

Майже 15 000 підприємців отримали гранти на старт або розвиток бізнесу за урядовим проектом єРобота. Загалом держава інвестувала через гранти в підприємництво 7,3 млрд грн від початку дії проекту.

Про це повідомила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

«Понад 7,3 млрд грн інвестувала держава в розвиток малого й середнього бізнесу через грантові програми єРобота, які ми запустили влітку 2022 року. На сьогодні грантові кошти отримали вже майже 15 000 підприємців в усіх регіонах країни. Це тисячі нових компаній та діючих підприємств, які посилюють свій виробничий потенціал, нарощують обсяги, створюють нові робочі місця. Працюють і розвиваються попри війну, постійну загрозу обстрілів, блекаутів, зруйновані логістичні ланцюжки”, – зазначила Юлія Свириденко.

Загалом з початку запуску проекту єРобота у липні 2022 року:

за програмою «Власна справа» – видано 13 618 мікрогрантів на 3,2 млрд грн;
на розвиток переробних підприємств – видано 635 грантів на 3,2 млрд грн;
на садівництво та розвиток тепличного господарства – видано 177 грантів на 778 млн грн;
ветеранам та членам їхніх родин – видано 335 грантів на 144 млн грн.

Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Заяви подаються через портал Дія разом з бізнес-планом. Обов’язковою умовою отримання гранту є створення нових робочих місць – від 1-2 при наданні мікрогранту до кількох десятків при наданні грантів за іншими програмами. Грантові кошти повертаються державі у вигляді сплачених податків і зборів в процесі діяльності підприємства впродовж трьох років.

Інформацію щодо отримання гранту за програмою “Власна справа” можна знайти на сайті програми https://vlasnasprava grant.com.ua.

За інформацією Урядового порталу

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.