Христос Рождається!

з різдвомЗнову різдвяні дзвони проголосили про народження Младенця Христа! Дзвони знову закликають християн усвідомити велике значення істинної віри в народження добра і справедливості. Але цього року для українського побожного народу Софійські дзвони сповістили велику новину.

Милосердя і справедливість Господня разом з народженням Спасителя світу прийшли в Україну. І це свято цього року ми святкуємо по-особливому, славлячи і дякуючи Господу за те, що наш народ, перетерпівши випробовування, удостоївся великої історичної події.

Відновилася справедливість, і наша Православна Церква від Матері-Церкви одержала Томос незалежності. Відтепер в сімейній Православній спільноті прославляємо Господа нашого Ісуса Христа.

Як представник у Смілі цієї Помісної Православної Церкви, щиро вітаю вас, браття і сестри, зі святом Різдва Христового. Щиро всім дякую, що протягом майже двадцяти років разом зі мною гідно перенесли всі випробовування і сьогодні єдиним серцем і єдиними устами нашої громади прославляймо народженого Христа піснеспівами та колядками: «Бог предвічний народився…!»

Христос рождається! Славімо Його!

Настоятель храму Різдва Святого Івана Хрестителя

Православної Церкви України в м.Сміла,

митрофорний протоієрей Михайло ШЕВЧУК

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *