Громади Черкащини презентували досягнення на „Форумі кращих практикˮ

268031609_4721506591229136_7491139626465839948_n9-10 грудня в Києві пройшов „Форум кращих практикˮ – підсумкова конференція Програми підтримки сфери надання соціальних послуг в громадах, яка була реалізована за підтримки Представництва Фонду міжнародної солідарності Республіки Польща в Україні. Про це інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Участь у „Форумі кращих практикˮ взяли представники Фонду міжнародної солідарності, Міністерства соціальної політики України, голови та представники територіальних громад Чернігівської, Черкаської, Вінницької та Житомирської областей, польські експерти.

Свої досягнення у соціальній сфері презентували громади Черкаського району: проєкт „Батьківство в радістьˮ Білозірської територіальної громади та проєкт „KidsLandˮ Чигиринської територіальної громади.

Як повідомили організатори заходу, підтримка реформи соціальної політики в Україні є одним із пріоритетних напрямків діяльності Фонду.

“Співпраця з майже 80 громадами з 16 регіонів, організація 7 навчальних візитів, підтримка реалізації громадами 20 проектів у рамках грантового механізму – Фонду малих проектів, сотні навчальних заходів та консультацій – це цінний досвід”, – зауважили у Фонді.

Саме на його основі було розроблено комплексну програму підтримки громад, яку представили під час форуму. Створити таку програму було б неможливо без співпраці та підтримки партнерів – територіальних громад з Чернігівської, Черкаської, Вінницької та Житомирської областей.

У межах реалізації проекту Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні підтримувало як великі міста (наприклад Вінниця чи Умань), так і найменші сільські громади, де населення всього 3-5 тис. осіб. Усього у проекті взяли участь 27 громад.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.