Держгеокадастр області цьогоріч вніс у земельний кадастр відомості про більше як 11 тисяч ділянок

кадастрова карта земляПротягом 2021 року внесено до Державного земельного кадастру (ДЗК) дані про 11394 земельні ділянки (разом площа – 11,2 тис. га), що на території Черкащини. Право власності на ці земельні ділянки виникло до 01.01.2013 р., коли ще не було автоматизованої системи.

Як інформують в обласному управлінні Держгеокадастру, із 1 листопада 2019 року до сьогодні, державні кадастрові реєстратори на підставі відповідної документації із землеустрою, що передбачена ст. 21 Закону України «Про Державний земельний кадастр», внесли відомості до ДЗК про 30113 земельних ділянок загальною площею 35,7 тис. га, що в межах Черкаської області.

Завдяки запровадженій 2013 року автоматизованій системі ДЗК нині кожен власник і землекористувач земельної ділянки має змогу за допомогою порталу «Публічна кадастрова карта України» (https://map.land.gov.ua) перевірити, чи внесено його земельну ділянку до державної кадастрової системи та наскільки правильними й достовірними є відомості про неї. Адже реєстрація земельної ділянки в ДЗК – це підтвердження й захист прав власності чи користування.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.