Хмарні технології в управлінні закладом освіти: смілянські педагоги поповнили знання та досвід

   dsc_0692_0Керівники та заступники директорів закладів нового типу зі Сміли взяли участь у семінарі на тему: «Використання хмарних технологій в управлінні сучасним закладом освіти».

Він відбувся у Городищенському економічному ліцеї. Йшлося про застосування хмарних технологій в навчально-виховному процесі як одного з пріоритетних напрямів діяльності, використання електронних інформаційних ресурсів. Педагоги поділилися досвідом, розповіли про досягнення, учасникам запропонували здійснити віртуальну подорож хмарно орієнтованим навчальним середовищем (ХОНС). Таке середовище створює умови для активної співпраці, забезпечує мобільність суб’єктів і віртуалізацію об’єктів навчання, розвиток творчості й інноваційності, критичного мислення, уміння розв’язувати проблеми, розвивати комунікативні, співробітницькі, життєві та кар’єрні навички, працювати з даними, медіа й розвивати компетентності з ІКТ як учнів, так і вчителів.   Учителі-тренери Майкрософт  продемонстрували роботу в Office 365, використання на уроках хмарних технологій Офіс-365, видозмінену версію однієї з найпопулярніших ігор у світі гри «Minecraft Edu». Учасники семінару за допомогою гри перевірили знання «Концептуальних засад реформування середньої освіти».

         Під час хмарного калейдоскопу керівники навчальних закладів перетворились на учнів і застосовуючи хмарні технології виконували вправи з української та англійської мови, історії.  Завершився семінар ітеративом із вражень і побажань.

dsc_0678_0 dsc_0692_0

 

 

 

 

 

 

За інформацією http://oipopp.ed-sp.net

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *