Чотири освітні заклади Сміли – перемогли на найбільшому представницькому форумі України

sam_272315-17 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Цьогоріч представили свої роботи 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу.

17 освітніх закладів презентували Черкащину і одержали нагороди у 5-ти номінаціях.

Чотири високі нагороди здобули сміляни.

У номінаціях:

«Інноваційні підходи до розбудови інклюзивної освіти як умова розвитку  соціальної компетентності дітей і молоді з особливими потребами»: навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум» – золота медаль.

«Застосування інноваційних технологій STEM навчання в аспекті здібностей вихованців, учнів. молоді»: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – золота медаль.

«Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників»: навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора” – срібна медаль.

    «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів. Програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності навчально-виховного процесу»: дошкільний навчальний заклад №57 «Берізка»  – бронзова медаль.

Переможцям і призерам вручено медалі та сертифікати якості наукових публікацій. Вітаємо з перемогою!

sam_2725 sam_2723 sam_2716IMG_20180315_180919_HDR

 

 

 

 

 

 

 

За інформацією: http://oipopp.ed-sp.net/

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *