Громадську раду Сміли очолив Олександр Дем’янко

Громадська рада зібралася вже вдруге. Цього разу на засіданні визначилися із керівним складом цього дорадчого органу. Головою громадської ради одноголосно обрали Олександра Дем’янка – керівника громадської організації «Активна молодь Черкащини», який, до речі, є одним із співорганізаторів цеху виробництва сухих борщів для бійців АТО.
Найбільшу активність під час обговорення викликали пропозиції міської влади щодо діяльності громадської ради. Їй, як дорадчому органу, запропонували розширити повноваження і створити комісії із фахівців різних галузей та членів громадської ради. Зазначалося, що ці комісії зможуть контролювати роботу відділів та управлінь, оцінювати її якість та надавати рекомендації. Пропозиції від міської влади ухвалили частково. Також, внесено зміни стосовно представництва громадських організацій у громадській раді, кількості її членів у разі систематичного пропуску засідань тощо.
На наступне засідання планують запросити представників окремих служб та поспілкуватися про тарифи на проїзд у міському транспорті, екозахист водойми міста та інші питання, що хвилюють смілян.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *