Готуємо з Марі-Франс

DSC_0499У Смілі побувала Президент асоціації «Україна Два Люксембурга» Марі-Франс Барб’є-Матіс, яка майже чверть століття реалізує проекти в галузі медицини, освіти, культури, замається благодійною діяльністю на Черкащині. Разом з з нею до нас завітали віце-президент асоціації Марієт Фабек (до речі, вона у Смілі вперше),  Тетяна Мокрушина, вчитель французької мови Першої міської гімназії м.Черкас, заслужений вчитель України, яка допомагала спілкуватися з гостями тим, хто не знає французької (на знімку) та член асоціації Марі-Луїз Гобер.
Програма нинішнього візиту передбачала низку заходів у Смілі та Черкасах. Про те, як все було започатковано і як відбувалося, гостя розповіла на презентації своєї книги «Готуємо з Марі-Франс», виданої поліграфічним центром «Візитка+» у Смілі. Поспілкуватися у товариському колі як партнери і давні друзі прийшли саме ті люди, з якими бельгійка співпрацювала усі ці роки – працівники медичних закладів, культури, освіти та ін.
За багаторічну плідну співпрацю виконавчий комітет міської ради нагородив пані Барб’є-Матіс грамотою. Її вручив перший заступник міського голови Андрій Шовкун. Грамотою відзначило її і керівництво обласної психіатричної лікарні.
На згадку усім Марі-Франс подарувала щойно випущену книгу. У ній зібрала ­найулюбленіші рецепти французької кухні, які випробувала сама і адаптувала до українських реалій. Цікавими можуть стати і поради щодо культури харчування, етикету за столом тощо.
Марі-Франс повідомила, що офіційно проект закрито, але на Черкащину вона тепер приїздитиме з приватними візитами, бо вже не уявляє свого життя без тих, з ким тут потоваришувала.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *