Герої нашого часу

Вже традиційними для Смілянського технікуму харчових технологій НУХТ стали зустрічі з учасниками АТО. Цими днями на зустріч завітав наш випускник, доброволець Національної гвардії. Михайло дякував навчальному закладу не тільки за міцні знання, які стали йому в нагоді, а й за патріотичне виховання студентів, адже в зоні АТО воює ще двоє його одногрупників. Тому особлива подяка була висловлена класному керівнику Таценко Галині Тимофіївні, а цьому передувала тепла зустріч колишнього студента та класного керівника зі сльозами на очах, спогади про студентські роки. Сльози були і на очах всіх присутніх під час розповіді Михайла про події на Сході.
6До розповіді Михайла долучився і наш колишній співробітник, нині, «за сумісництвом», волонтер Панасенко Костянтин, який протягом серпня-листопада неодноразово возив передачі-допомоги на Схід, не оминав і блокпост Михайла у Дебальцево, тому ми мали змогу регулярно задовольняти, за своїми можливостями, потреби нашого випускника та його побратимів.
Наприкінці зустрічі студенти вручили Михайлові каску, яку придбали за кошти, зібрані технікумом, також передали листи підтримки бійцям, написані студентами, та малюнки, намальовані учнями художньої студії Ласун Тетяни. А ще була подарована збірочка поезій «Україна на вістрі слова», у яку ввійшли патріотичні поезії школярів та студентів Черкащини. Свої поезії з цієї збірочки прочитали наші студенти: Писаренко Юлія, Щербина Тетяна, Куцоконь Юрій.
А ще разом з Михайлом на зустріч прийшла його маленька донечка, яка у відповідь на питання, як її звати, відповідає: «Оля Михайлівна», ніби тримаючи цим незримими ниточками татуся поруч, навіть коли він на далекій, незрозумілій для маленької дитини війні. І хоча малечею була приміряна татова каска, але новорічний подарунок їй більше припав до душі.
За вікном поволі згасав день, а в кабінеті перед колишніми викладачами стояв колишній студент, але вже не їм він складав іспит, іспит у нього сьогодні приймає життя і цей іспит Михайло складає достойно.
Прес-центр технікуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *