«Геометрія смачного літа»

Ще тривають Новорічні свята – час відкривати «закрутки» та згадати про яблука та моркву. Саме тому, таку незвичну назву отримав цикл уроків у спеціалізованій школі № 5.
Міжпредметний марафон (координатор Коломиза Н.М.) готувався протягом 2-ох місяців. На заняттях гуртка «Цікава математика» учні створили велику і яскраву газету, в якій висвітлили основні моменти марафону. До проведення марафону залучились вчителі: української мови (Приходькіна К.І.), англ.мови (Шевченко Л.В.), географії (Цар Т.М.), фізики (Миколенко Л.І.), хімії (Галета О.С.), інформатики (Кірієнко І.В.), зарубіжної літератури (Цукрова О.Л.), класні керівники 8-б (Яковлева І.О.), 7-б класу (Денщиков Ю.В.).
Діти добросовісно готувалися до марафону. Математичні вправи були підібрані практичного змісту, в ході розв’язку яких знайшлись не тільки відповіді на запитання, а й розкрилися цікаві факти з повсякденного життя. Учні 8-б класу з вчителем Шевченко Л.В. відвідали супермаркет «Наш край» для знайомства з овочами та фруктами, проаналізували їх наявність, характеристики зовнішнього вигляду на англійській мові, проаналізували геометричні форми та розв’язали практичні задачі на співставлення цін з вагою.
Основна мета марафону – проаналізувати урожай овочів та фруктів в порівнянні з об’ємними геометричними фігурами, довести корисність овочів та фруктів в харчуванні підлітків.
Вчитель географії звернула увагу дітей на порівняльну характеристику земної кулі з яблуком та гарбузом, а учень Гладиш Максим в ході практичної роботи з гарбузом з’ясував детальніше цю порівняльну характеристику.
Вчитель фізики запропонувала дітям дослідити густину яблука в ході лабораторної роботи (що погодилися продемонструвати учням 6-го та 7-го класу учні 8-б класу).
Вчитель хімії запропонувала з’ясувати хімічний склад яблука. Діти готували смачні та корисні страви з овочів та фруктів (рецепти були складені з математичної точки зору).
На уроці англійської мови було продемонстровано яскравий виступ пісень та віршів про корисність овочів та фруктів, прослухано лекцію лікаря-педіатра Глушко О.П. про важливість правильного харчування підлітків.
Вчителі пригощали дітей кольоровими цукерками, варениками та узваром. На уроці праці марафону готувати вінегрет по командам і з’ясовували його енергетичну цінність. Переглянувши фільм «Чіпси», діти прийшли до висновку правильно харчуватися.
Присутні на марафоні представники міського управління освіти високо оцінили роботу вчителів та побажали подальших творчих успіхів та натхнення.
Марафон триває… створена агіт-бригада (учнями 6-б класу, класний керівний Рибаченко О.В.) продовжує агітувати яскравими презентаціями і виступами дітей з молодших класів забути про чіпси та сухарики, та замінити їх морквою та яблуками.
Мисник Галина, юнкор

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *