Газета «Сміла» до 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі видала книгу «Пам’ять смутку і радості. Сміляни у Другій світовій».

DSC_0397
Шановні читачі!
До Дня Перемоги побачила світ книга «Пам’ять смутку і радості. Сміляни у Другій світовій».
Вісімнадцять років наша газета збирала свідчення тих кривавих днів, писала про долі смілян, які воювали, залишалися на окупованій території, боролися в підпіллі та партизанських загонах, про тих, хто трудився для фронту в тилу, виборюючи Перемогу. У книзі – майже 150 матеріалів, що публікувалися на сторінках нашого часопису з дня його заснування у 1997 році і до сьогодні.
Авторами публікацій стали як відомі ветерани війни І.Д. Шастун, В.Г. Годкевич, Л.І. Конякін, так і діти та внуки визволителів – Тарас Харченко, Роман Сенатор, Люба Бурлачко, Євгенія Карчевська. У книгу ввійшли нариси, статті, вірші 17 членів Смілянської міськрайонної організації Національної спілки журналістів України, серед яких є і найстарший член Спілки М.С. Шматко, ветеран війни О.С. Шевченко. Є тут і цікаві архівні документи та свідчення про Смілянщину у Другій світовій війні, про долю під час війни бабусі братів Кличків та багато інших цікавих матеріалів.
Запрошуємо всіх на презентацію книги, яка відбудеться в центральній міській бібліотеці імені О. Журливої у п’ятницю о 14 годині.
З питань придбання книги можна звертатися в редакцію.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *