Фонд гарантування вкладів виставив на продаж завод у Смілі, який напередодні заблокувала охорона

acqkcr---c17x11x50px50p-c17x11x50px50p--3c7ab3d71d89f04e48f1745b5e615708

20 вересня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставить на аукціон у системі “Prozorro.Продажі” права вимоги за кредитними договорами Міжнародного резервного банку (колишній Сбербанк), що укладені з юридичною особою, та дебіторська заборгованість.

Про це інформує Delo.ua.

Як ідеться у повідомленні фонду, у забезпеченні за кредитними договорами знаходиться комплекс будівель, база відпочинку та магазин з господарськими будівлями, виробниче обладнання, транспортні засоби, товари в обороті та акції. Майно розташоване на вулиці Коробейника у Смілі. Загальна заборгованість за лотом складає 279,4 мільйона гривень.

Початкова ціна лоту GL16N021234 становить саме цю суму. 

Хоча Фонд не розкриває назви об’єктів продажу та їх адреси, єдиним заводом на цій вулиці є Смілянський електромеханічний завод, і саме його кредитором була українська “дочка” російського Сбербанку.

Із 18 серпня підприємство було “захоплене” працівниками охоронної фірми “Легіон”, які перестали пропускати на роботу працівників, директора заводу, не показуючи свої документи ні юристам, ні представникам поліції.

За словами адвоката підприємства, зараз воно у процедурі банкрутства, триває процедура розпорядження майном, і саме МР Банк і підписав договір з охоронною фірмою. За словами юристки, таку поведінку охоронців слід трактувати як рейдерське захоплення підприємства, де зараз працюють 362 людини.

Нагадаємо, що Національний банк України вирішив відкликати ліцензії та ліквідувати МР Банк, а також Промінвестбанк ще 25 лютого, наступного дня після початку російського військового вторгнення в Україну.

Через це банки перейшли в розпорядження ФГВФО, який зараз намагається продавати їхнє майно, аби розрахуватися з їхніми кредиторами.

З іншого боку, 12 травня Верховна Рада схвалила указ президента Володимира Зеленського про примусову націоналізацію обох вказаних фінустанов, що належали держструктурам Росії.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.