Дню захисту дітей у Смілі присвятили фестиваль родин під назвою «Всі разом за сім’ю». Фестиваль дарував смілянам радість спілкування та сімейне дозвілля. Зустрічав піснями і танцями. Від міського Будинку рад учасники та організатори пройшли святковою ходою центральними вулицями міста.
Фестиваль родин «Всі разом за сім’ю» (Відео)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/date.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/user.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/alert.png)
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Залишити відповідь