Фахівці центру соціальних служб нагадали смілянам про захист дітей від експлуатації і насильства

Напередодні відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, спеціалісти Смілянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спілкувалися з жителями міста. Метою акції було підвищити рівень обізнаності громадськості про відповідну проблему та  необхідність запобігання таким діям. Крім цього батькам було запропоновано алгоритм, який би допоміг у формуванні безпечної поведінки дітей з дорослими, інформує сайт Смілянського ЦСССДМ.

Окрім цього фахівці центру постійно проводять зустрічі з дітьми, під час яких розповідають дітям, як захистити себе.

Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей досі залишається трагічною реальністю для всіх країн. Вони є серйозним порушенням прав дитини та має довготривалі і руйнівні наслідки на все життя.
Останні дослідження свідчать про те, що у 70 – 85% випадків зловживань щодо дітей злочинець є знайомою для дитини людиною. У 90% випадків про такі зловживання не повідомляють в поліцію. Аби запобігти цим злочинам, сприяти кримінальному переслідуванню винних і захистити жертв насильства Рада Європи та її держави-члени прагнуть переконатися, що батьки, педагоги, громадські організації та особи, які приймають рішення, не нехтують проблемою, а відкрито обговорюють ситуацію та роблять практичні кроки для вирішення цієї проблеми.

Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства – 18 листопада.

IMG_20171117_115128IMG_20171117_114429

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *