Для маленьких пацієнтів Смілянської міської лікарні відкрили ігровий майданчик

6 (1)Волонтерський проект “Лікарняні клоуни”, який започаткували смілянські гімназисти у межах Всеукраїнського освітнього проекту “Відкривай Україну” завершився отриманням ґранту Британської ради на облаштування ігрового майданчика для пацієнтів дитячого відділення міської лікарні.

Під час міського етапу модератор проекту в гімназії Олена Вікторівна Сердюк пройшла курс навчання “Активні громадяни”, отримала сертифікат і подала заявку на конкурс для отримання ґрантів.

У півфіналі проекту “Відкривай Україну”, який відбувся одночасно у 9 містах України, гімназійна команда “Сонце в долонях” у Вінниці представляла результати своєї роботи і плани на майбутнє. Наші волонтери поділилися досвідом проведення активних музично-хореографічних перерв у школі та відкриття кімнати релаксу в дитячому відділенні міської лікарні. “Сонце в долонях” набрала велику кількість прихильників серед учасників півфіналу, отримала високу оцінку професійного журі за актуальність реалізованого проекту та змістовний яскравий звіт з відеороликом, стендом, елементами театралізації. Тож враховуючи результати інтернет-голосування, вийшла на ІІ місце по Черкаській області.

Освітній проект “Відкривай Україну” є партнером програми Британської ради в Україні Active Citizens Ukraine. Лише сім проектів соціальної дії, розроблені українськими школярами, було підтримано ґрантами British Council Ukraine. Серед них і наша команда волонтерів “Сонце в долонях”. Робота над реалізацією проекту триває.

У церемонії відкриття ігрового майданчика взяли участь гімназисти, директор гімназії О.О.Дзевульська, заступник міського голови Л.С.Осейко, виконавець замовлення приватний підприємець С.В.Коротенко, завідувач методичного кабінету управління освіти молоді та спорту В.Б.Руденко, представниця Смілянського міського центру у справах сім’ї та молоді Ю.С.Старинець, головлікар міської лікарні І.В.Іщенко, завідуюча дитячим відділенням Г.І.Куліш.

Прес-центр гімназії

3 7 (1) 1

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *