Два поїзди, які курсують через Смілу, їздитимуть частіше

квитокУкрзалізниця збільшила періодичність курсування 4 поїздів та відкрила продаж квитків ще на один поїзд далекого сполучення — № 774/773 Київ — Шостка. Він відновить курсування з 12 червня. Загалом уже можна придбати проїзні документи на 36 поїздів далекого сполучення, інформує офіційний сайт Укрзалізниці.

Зокрема, через Смілу частіше курсуватимуть поїзди №116/115 Київ — Бердянськ та №136/135 Київ — Покровськ. Також збільшили кількість рейсів для поїздів №20/19 Київ — Лисичанськ та №53/54 Дніпро — Одеса. Вони курсуватимуть щоденно (раніше курсували через день).

Квитки можна придбати через офіційний сайт компанії та в залізничних касах.

Для відновлення курсування пасажирських поїздів Укрзалізниця врахувала рекомендації МОЗ: в одному купе перебуватиме не більше двох осіб. Щодо плацкартних вагонів: у продажу будуть наявні квитки на два місця в плацкарті з чотирьох зліва та на одне бокове місце.

Поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. 

Для посадки в поїзд пасажири обов`язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах. Тимчасово у поїздах не пропонуватимуться напої та кондитерські вироби. А окріп за потреби надаватиметься пасажирам у власний посуд.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *