До уваги смілян! Розпочалося громадське обговорення про перейменування вулиці

Розпочалося громадське обговорення щодо перейменування вулиці Мазура на вулицю Юрія Баннікова. Відповідне розпорядження підписане від 2 березня. Пропозиції (зауваження) приймаються до 8 травня цього року у встановленому порядку.  у м. Сміла. Свої пропозиції, із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, ви можете надсилати в письмовій формі електронною поштою на адресу: vksmila@ukr.net або на адресу: м. Сміла, вул. Незалежності, буд. 37, відділ організаційної роботи виконавчого комітету Смілянської міської ради (каб. 210), тел. 4-24-63, 4-30-27. Нижче подаємо текст розпорядження:

УКРАЇНА

СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ВІД 02.03.2017 №28 р

Про проведення громадського обговорення

Відповідно до п.п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 5 ст. 3 Закону України від 24.05.2012 № 4865-VI «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.12 № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», враховуючи пропозиції громадськості:

1. Провести громадське обговорення з перейменування вулиці Мазура на вулицю Юрія Баннікова у м. Сміла.

2. Організатором проведення громадського обговорення перейменування вулиці, присвоєння власних назв об’єктам у м. Сміла призначити відділ організаційної роботи виконавчого комітету Смілянської міської ради.

3. Відділу організаційної роботи забезпечити:

3.1. публікацію в засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради повідомлення про проведення громадського обговорення з пропозиціями комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків (Додаток 1), роз’яснювальних матеріалів, щодо основних питань, які виникають при перейменуванні вулиць (Додаток 2);

3.2. прийом, реєстрацію та публікацію пропозицій поданих юридичними особами, громадянами та їх об’єднаннями в ході громадського обговорення, звіту про узагальнення результатів громадського обговорення;

3.3. забезпечити спільно з комісією з питань найменування (перейменування) вулиць, міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків у двотижневий строк з дати закінчення громадського обговорення підготовку звіту про узагальнення результатів громадського обговорення для складання та внесення на розгляд міської ради подання про перейменування вулиці міста.

4. Громадське обговорення провести у двомісячний строк з дати оприлюднення цього розпорядження в засобах масової інформації.

5. Комунальним засобам масової інформації та засобам масової інформації іншої форми власності (за згодою) забезпечити публікацію інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення, поданих пропозицій та звіту про узагальнення результатів громадського обговорення.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Гончаренка О.П., керуючого справами Головченка О.Є., управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста та відділ організаційної роботи.

Додаток 1

до розпорядження міського голови від 02.03.2017 №28 р.

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення перейменування вулиці у м. Сміла

1. Організатор громадського обговорення – відділ організаційної роботи виконавчого комітету Смілянської міської ради.

2. Найменування вулиці, яка пропонується до перейменування, відповідна запропонована назва вулиці та інформаційна довідка щодо фізичних осіб та історичних подій наведено в Таблиці 1 (додається).

3. Суб’єкти, що внесли пропозиції щодо перейменування вулиці міста – комісія з питань найменування (перейменування) вулиць, міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків

4. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 08 травня 2017 року. Публікація отриманих пропозицій (зауважень) забезпечується організатором у дводенний строк на сайті міської ради. Анонімні пропозиції (зауваження), а також подані в формі не нормативної лексики не публікуються та до результатів обговорення не включаються.

Узагальнення пропозицій та підготовка звіту про результати громадського обговорення здійснюється організатором в ході відкритих засідань спільно з комісією з питань найменування (перейменування) вулиць, міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків. Останнє засідання, на якому мають бути оголошені результати громадського обговорення провести в малому залі виконавчого комітету Смілянської міської ради – 10.05.2017 р, о 15-00 (вул. Незалежності, буд. 37, 2-й поверх, зал засідань).

5. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма подання пропозицій – м. Сміла, вул. Незалежності, буд. 37, відділ організаційної роботи виконавчого комітету Смілянської міської ради (каб. 210), vksmila@ukr.net, тел. 4-24-63, 4-30-27.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі або надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

6. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення – м. Сміла, вул. Незалежності, буд. 37, відділ організаційної роботи виконавчого комітету Смілянської міської ради (каб. 210), vksmila@ukr.net, тел. 4-24-63, 4-30-27. 7. Строк і спосіб оприлюднення звіту про результати громадського обговорення – до 12.05.2017 року в газеті «Сміла» та на офіційному веб-сайті Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.