ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗБРОЇ ТА СПЕЦІАЛЬНИХ ЗАСОБІВ

Смілянським МВ УМВС України в Черкаській області з 1 лютого по 30 березня 2015 року, на виконання Інструкції затвердженої наказом МВС України №622 від 21.08.1998р., в частині проведення перереєстрації та належного контролю за обігом мисливської вогнепальної та газової зброї, на території м. Сміла та Смілянського району проводиться перереєстрація зброї.
Громадянам, які мають у власному користуванні мисливську гладкоствольну, газову зброю, необхідно у вказаний термін з’явитись до Смілянського МВ для проведення огляду, та продовження терміну дії дозволу на зберігання та носіння зброї.
МВС України попереджає про відповідальність за порушення термінів перереєстрації зброї згідно ст. 192 КУпАП «Порушення громадянами строків перереєстрації вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік», ст. 190 КУпАП «Порушення порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам, або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї», та ст. 191 КУпАП «Порушення правил зберігання, носіння, або перевезення зброї чи боєприпасів», на правопорушника накладається штраф, та вилучається зброя.
У разі виявлення вищевказаних фактів, особи будуть притягнуті до відповідальності, згідно чинного законодавства.
Для перереєстрації зброї необхідні наступні документи:
1. Заява
2. Медична довідка (форма 127/0).
3. Копія договору страхування ( крім газової та травматичної зброї)
4. Квитанція за перереєстрацію зброї (9 грн. 00 коп. за 1 одиницю зброї).
5. Для газової зброї наявність довідки експерементального відстрілу,(м. Черкаси, вул. Пастерівська,104 НДЕКЦ).
За довідками звертатись в дозвільну систему Смілянського МВ за адресою: м. Сміла, вул. Перемоги, 13, каб. 101, або за телефоном 4-63-93, (0939245447).
Ст. інспектор ДС Смілянського МВ
УМВС України в Черкаській області
Олександр Мальований

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *