Свято єдності соборної України. Фоторепортаж

День, коли Захід та Схід України стали єдиним цілим, злилися в одну неподільну країну завжди буде особливою датою в історії України. Заходи з нагоди цього свята розпочалися зранку біля пам’ятників найвідоміших синів України – Тараса Шевченка та Богдана Хмельницького.Вклонитися великим синам України прийшли представники міської влади заступник міського голови-керуючий справами Олександр Головченко, секретар міської ради Ярослав Березань, голова районної ради Василь Латенко, голова райдержадміністрації Сергій Тимофієв, представники депутатського корпусу, управління освіти, молоді та спорту і навчальних закладів.До підніжжя пам’ятників  поклали квіти. А продовжити відзначення дня Соборності присутніх запросили до міського Будинку культури.

Гостей свята, які прибували до будинку культури вітала активна молодь міста. Хлопці та дівчата організували живий коридор, який майорів жовто-синіми кульками та плакатами із вітаннями та закликами єдності, а в кінці акції і самі обнялись на знак єдиності та дружби. А в холі Будинку культури розгорнулися тематичні виставки книг та вишивок.

Так святковий настрій гостей успішно підтримав концерт, щирі виступи та піднесенні вітання від представників керівництва міста і району, отця Михайла, настоятеля храму Різдва Христового, творчі колективи міста, ліричної ночти до свята додали поетичні виступи.

А ввечері біля постаменту Небесній сотні зібрався смілянський майдан. Вони вшанували вже теперішніх героїв, борців за збереження цілісності, єдності миру. Учасників зібрання привітав голова ГО «Територія гідності» Анатолій Терещенко, разом з отцем Михайлом помолилися за українців, які зараз на сході в зоні АТО та запалили лампадки  біля постаменту. На цьому заходи у місті закінчилися і лише запалені свічки біля героїв небесної сотні ще довго виднілися в сутінках.

no images were found

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *