До 170 тисяч гривень штрафу: на Черкащині посилили контроль за дотриманням карантинних обмежень

поліція офіційноНа Черкащині поліцейські спільно з працівниками ДСНС, Нацгвардією та Держпродспоживслужбою проводять профілактичну, роз’яснювальну роботу щодо дотримання карантинних обмежень.

Превентивні рейди тривають в різних районах області. В першу чергу правоохоронці звертають увагу на дотримання маскового режиму та соціальної дистанції в магазинах, закладах торгівлі та розважальних закладах. Злісних порушників поліція буде притягувати до відповідальності.

Загалом із часу запроваджених обмежень у зв’язку з поширенням коронавірусу на Черкащині, на порушників правил карантину склали 249 адміністративних протоколів за статтею 44-3 КУпАП

Порушення правил карантину, відповідно до статті 44-3 КУпАП, тягне за собою штраф на громадян – від 17 тисяч до 34 тисяч гривень, на посадових осіб – від 34 тисяч до 170 тисяч гривень.

За порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань, передбачена кримінальна відповідальність.

Відповідно до статті 325 Кримінального кодексу України передбачено позбавлення волі строком до 8 років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *