48 смілянських роботодавців отримали допомогу по частковому безробіттю для 646 працівників

foto-sudebno-juridicheskaja-gazeta_rect_69e338bf3ab02b941aafa0051491b76aОдні із таких підприємців – родина Виговських. Через аварію на Чорнобильській АС, їм довелося переїхати жити у Смілу. Вони відкрили власну справу та створили робочі місця. Щоб підтримати працівників під час карантину, родина звернулася за допомогою до центру зайнятості. Голова сім’ї – Петро Миколайович – розповідає як починав власну справу та як зберегти добру атмосферу в колективі під час кризи.

За освітою агроном, але мав добрі організаторські здібності і став підприємцем

“Після інституту працював на Житомирщині головним агрономом, директором “Побуткомбінату”. Потім сталася аварія на Чорнобильській АС. Вимушені були покинути домівку і переїхати до Сміли. Тут теж працював на підприємстві “Побуткомбінат” заступником директора. У 1991 році зареєстрував своє мале підприємство – “Юпітер”: займалися оптовою торгівлею спиртного. Потім відкрив магазин “Порцеляна”, ще згодом – “Світ посуду”. Відкрив подібні магазини у Черкасах. Організував виготовлення та продаж кондитерських виробів, бренд назвали “Чайний друг”.

Все вдається, коли поруч є підтримка родини та старанних робітників.

Надихає до нових звершень моя дружина Галина Іванівна. Син – Сергій Петрович – допомагає вести справи: керує підприємством “Чайний друг”.

Пишаюся, що серед моїх працівників є ті, які працюють разом з нами довгі роки. До прикладу, це Анна Андрєєва – понад двадцять років працює головним бухгалтером, Людмила Танцюра – завідуюча магазином “Порцеляна”. Наразі на всіх підприємствах працює 16 робітників, на 11 з них ми отримали допомогу про частковому безробіттю. Добрі слова за сумлінну роботу та матеріальна підтримка – це ті речі, які мотивують працівників в усі часи, особливо під час вимушеного скорочення обсягів роботи через карантин”.

Анна Андрєєва – головний бухгалтер ТОВ Юпітер” – розповідає чому не змінює роботу понад двадцять років: “Моя мета співпадає з цілями, які ставить перед підприємством власник. Я добре знаю чого від мене вимагають та як краще виконати свою роботу. Петро Миколайович – чудовий управлінець, організатор та справжній лідер. З ним працювати надійно. Він завжди готовий допомогти мудро вирішити будь-яке питання і цінує тих працівників, які дійсно сумлінно працюють.”

Тетяна Сумська – директорка Смілянського міськрайонного центру зайнятості – пояснює, що отримати допомогу по частковому безробіттю можуть і ті підприємці, які не мають найманих працівників:

Якщо фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників, є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок, то вони отримують допомогу по частковому безробіттю на період карантину”.

Відповіді на актуальні питання про отримання допомоги по частковому безробіттю можна отримати

  • на сайті Черкаського обласного центру зайнятості за посиланнями: https://bit.ly/37sJcKs або https://bit.ly/3fjg8Yq
  • скористатися послугами консультантів роботодавців Смілянського міськрайонного центру зайнятості за телефоном 4-11-89.

Підготувала Ангеліна Хоменко,

фахівчиня СМРЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *