Для юних гімназистів організували зустріч з ветераном Другої світової війни

До  Дня Перемоги для учнів  4 – Б кл. (кл. керівник Богуславська Вікторія Леонідівна) НВК гімназії ім. В.Т. Сенатора була організована  зустріч з ветераном Другої світової війни Федором Михайловичем Бехом. На зустріч зі школярами Федор Михайлович завітав разом із заступником голови спілки ветеранів м. Сміли, Кізюном Миколою Васильовичем, який також був активним учасником бойових дій.

Не дивлячись на те, що в цьому році Федору Михайловичу виповнилося 96 років він залишається все таким же рухливим, веселим, добрим і життєрадісним чоловіком, який все пам’ятає про війну. Діти слухали розповіді сивочолого ветерана з неприхованою цікавістю та увагою. Особливо зацікавила школярів розповідь Федора Михайловича про те, як разом зі своїми побратимами він зустрів День Перемоги 9 травня в Берліні, в столиці Німеччини, де залишив на стіні рейхстагу свій знак – розписався: «Тут був Федір Михайлович БЕХ!».

Четвертокласники також влаштували для Федора Михайловича невеличку вітальну програму. Гімназисти читали напам’ять вірші про війну, підготували листи ветеранам до Дня Перемоги, які їм передасть голова спілки ветеранів м. Сміли Якушенко Микола Трохимович. А вихованці ДШМ Танцюра Юлія та Слинько Ірина (викладач Оксана Іванівна Козубенко) виконали пісні воєнної тематики «Катюша» та «Мальви», які не залишили байдужими серця жодного учасника заходу. Наприкінці заходу школярі щиро подякували Федору Михайловичу за його героїзм та мужність, який він неодноразово проявляв в бою, та вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих солдат.

Зустріч із Федором Михайловичем Бехом нагадала всім присутнім, що найбільше в світі щастя – це мир на землі, де люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, а діти вчаться і здобувають знання, щоб спокійно потім жити у мирній та  вільній країні.

Зав. сектором 1 – 4 кл.
Юлія Близнюк

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *