Депутати перевіряють як використані бюджетні кошти

Цього навчального року у школі №4 здійснили оптимізацію. В одному приміщенні тепер навчаються усі десять класів. Цей заклад відвідали керівники міста і депутати. Перевірили, як використали кошти з міського бюджету, і поцікавилися результатами оптимізації.
До осучаснення навчального закладу активно долучилися депутати міської ради. У школі вдячні, зокрема, депутату Анатолію Стригуну, який опікується цим мікрорайоном. Депутат теж задоволений тим, що вдалося зробити. Заступник міського голови Людмила Осейко зазначила:
– Цього року школі було виділено 147 тисяч гривень на пластикові вікна, 42 тисячі грн. – на ремонт системи опалення і 114 тисяч грн. – на ремонт даху. Всі ці кошти використані. На даний момент всі роботи завершені. І надалі міська влада звертатиме увагу на проблеми, що є в кожній школі. Хочу подякувати, в першу чергу, нашому депутатському корпусу, секретарю міської ради, що проблеми галузі освіти не залишаються без уваги. Також дякую керівництву школи.

Школа №4 стала першою у списку навчальних закладів, куди завітали з таким робочим візитом люди, які зацікавлені в покращенні роботи навчальних закладів і які мають бажання допомагати.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *