День Знань у смілянській гімназії

1__2021Промайнуло літо й знову шкільний дзвоник покликав друзів за парти, надії та сподівання набувають реальних обрисів, починається нова сторінка історії. Головна новина – директором Смілянської гімназії імені Василя Трохимовича Сенатора стала колишній заступник директора з виховної роботи Леся Миколаївна Бойчук, яка виборола це право на конкурсній основі. У гімназії привітали нову очіницю із призначенням.

У навчальному закладі успішно впроваджується Концепція Нової української школи та проект «Інтелект України». Гімназія – один із майданчиків щодо обміну досвідом та афілійована школа Express Digi Books. Випускники показали якісні знання, що підтверджено найкращими по місту й області результатами зовнішнього незалежного оцінювання і вступом у найпрестижніші виші.

Свято Першого дзвоника у гімназії почалося з короткої лінійки, де Королева Наук крізь рушникові ворота провела першокласників до Країни Знань. Привітали усіх з новим навчальним роком директор, батьки і старшокласники. Продовжилися урочистості по класах новими формами заходів: квестами, презентаціями, фотосесіями, майстер-класами, екскурсіями та іншими цікавими справами.

Цьогоріч за парти сіли 556 учнів, серед них 48 першокласників, яких радо вітали у дружній шкільній родині.

Прес-центр гімназії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.