Черкаська область займає друге місце в Україні за врожайністю

зерноАграрії області завершили збір ранньої групи зернових та зернобобових культур. По всіх категоріях господарств зернових та зернобобових культур сільгосппідприємствами області намолочено 2,0 млн. тис. тонн збіжжя на площі 336,3 тис. га, що становить з середньою врожайністю – 59,6 ц/га, що на (11,6 ц/га) вища за аналогічний період минулого року.

По Україні середня врожайність по зернових та зернобобових становить 43,2 ц/га. Черкащина займає друге місце серед інших областей, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Найбільше обмолочено пшениці – на площі 225,5 тис. га при врожайності 62,4 ц/га, (в минулому році 40,7 ц/га) намолочено 1,4 млн. тонн. В Україні середня врожайність становить 46,1 ц/га, серед інших областей Черкащина займає друге місце.

Найвища урожайність зернових та зернобобових культур у Золотоніському – 59,3 ц/га, Черкаському – 58,1 ц/га та Звенигородському – 55,9 ц/га районах (по області середня врожайність становить 59,6 ц/га).

Наразі в господарствах проводиться підготовка ґрунту до посіву озимих культур до нового врожаю.

За статистичними даними індекс валової продукції сільського господарства у всіх категоріях господарств у січні – липні 2021 року склав 102,5 % (8 місце серед областей України), в тому числі у сільгосппідприємств – 103,1%, у господарствах населення – 100,3%.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *