День відкритих дверей у Смілянському технікумі

У рамках Дня відкритих дверей учні шкіл, майбутні абітурієнти, їх батьки та всі бажаючі могли ознайомитись з навчальним закладом, відвідати майстер – класи за різними спеціальностями, зустрітися зі студентами та викладачами коледжу.
На початку заходу директор Володимир Шиян розповів про коледж, спеціальності, які можуть отримати випускники та продемонстрував відеофільм про наш навчальний заклад.
Голови випускаючих циклових комісій познайомили майбутніх абітурієнтів з можливостями, які відкриваються перед випускниками коледжу.
Для того, щоб гості мали уявлення про спеціальності, про майбутню професію, змогли визначитись з вибором, наші викладачі підготували цікаві майстер-класи.
Так, відвідавши майстер-клас з програмування, який підготувала та провела, голова циклової комісії Валентина Зборівська разом із студентами спеціальності «Розробка програмного забезпечення», присутні могли ознайомитись з основними напрямками діяльності програмістів.
На майстер – класі з технічних дисциплін, який підготував і провів сам директор коледжу -Володимир Шиян, майбутні абітурієнти познайомилися з роботою радіостанції коледжу, «вийшли» в прямий ефір, побачили роботу осцилографа. Також Володимир Гнатович провів екскурсію по експозиційній виставці досягнень студентів та фотовиставці «Студентське життя».
Голова циклової комісії Тетяна Борис ознайомила наших гостей із практичними аспектами спеціальності «Фінанси і кредит», а викладач Галина Наталіч – показала роботу в одній із бухгалтерських програм.
А про де – які «секрети» маркування продуктів, про те, що можна взнати про склад, якість, виробництво продукту з етикетки та штрих-коду на своєму уроці розповіла Людмила Лісова, голова циклової комісії з комерційної діяльності.
Після завершення майстер – класів студенти коледжу показали інший бік студентського життя – проведення цікавого дозвілля, з піснями, чаєм та кавою. В невимушеній обстановці студенти та майбутні абітурієнти обговорили проведені майстер – класи та усі незабутні моменти студентського життя.
Світлана Півненко, голова профспілкового комітету

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *