День української писемності та мови відзначили смілянські студенти

Згідно з указом президента України, починаючи з 1997 року, щорічно 9 листопада відзначається День української писемності та мови.

Цього дня згадують святих Кирила і Мефодія, які принесли на землі слов’ян світло писемності і знань, розробили і упорядкували першу слов’янську абетку.

Викладачами української мови і літератури з інформаційною та просвітницькою метою було підготовлено і продемонстровано студентам І та ІІ курсів цікаві відеопрезентації про становлення та шлях поступу  слов’янської писемності взагалі і української мови зокрема, внесок письменників у подальший розвиток української літературної мови. Вдало підібрані вислови видатних людей про роль мови для розвитку особистості та нації спонукали до роздумів над долею мови в сучасних умовах.

Також у навчальному закладі були розміщені пам’ятки з культури мовлення з метою підвищення мовної грамотності небайдужих до рідного слова.

Вже традицією у коледжі стало долучення студентів до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, що транслювався в прямому ефірі по українському телебаченню. Цьогоріч у ньому взяли участь студенти груп ОРГ/МД16, ПСК16 та КВП16. Кращі роботи наших студентів будуть надіслані на адресу організаторів заходу, повідомляють у Смілянському коледжу харчових технологій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *