Чотирьох порушників міграційного законодавства виявили на Черкащині

10675_724x0_803Співробітники сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Уманського відділу Управління міграційної служби притягнули до адміністративної відповідальності трьох іноземців.

42-річний громадянин Ізраїлю та 32-річні жінка та чоловік, громадяни Франції, прибули в Україну з метою проповідування релігійних віровчень. На цій підставі були документовані посвідками на тимчасове проживання в Україні, проте місце проживання так і не зареєстрували. Іноземці сплатили штраф по 2 550 грн.

Міграційники нагадують, іноземці, які отримали посвідку на тимчасове або постійне проживання, зобов’язані протягом 30 календарних днів з дня видачі такого документа зареєструвати своє місце проживання в Україні.

А от 27-річний громадянин Узбекистану приїхав в Україну, користуючись безвізовим режимом в’їзду в Україну. В Умані намагався працевлаштуватися, не зважаючи на те, що протермінував дозволений строк перебування в Україні.

Його притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штраф 2 550 грн. Протягом місяця іноземець зобов’язався самостійно виїхати з України, виконуючи рішення про примусове повернення до країни походження.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *