Чоловік, який розбещував дитину, постав перед судом

судСмілянська прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт та підтримала державне обвинувачення стосовно 41-річного черкасця за фактом вчинення розпусних дій щодо неповнолітньої особи. А це стаття за умисне одержання доступу до дитячої порнографії з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем та зберігання (ч. 1 ст. 301-1 КК України).

Обвинувачений з кінця грудня 2020 року до квітня 2021 року, з метою задоволення статевої пристрасті, переписувався у Telegram із неповнолітнім. Достовірно знаючи про його вік й неналежний рівень матеріального забезпечення, чоловік запропонував за гроші зробити та надіслати йому фото порнографічного характеру. А це інтелектуальне розбещення неповнолітнього.

Отримавши такі фото, зберігав їх на власному телефоні допоки його не знайшли правоохоронці під час обшуку.

Соснівським районним судом засуджено чоловіка до 3-х років позбавлення волі за позбавленням права обіймати посади пов’язані з роботою з малолітніми та неповнолітніми дітьми.

У судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину та щиро покаявся, просив вибачення у потерпілого. Врешті суд звільнив поки що чоловіка від покарання з іспитовим терміном 2 роки, повідомили у Смілянській прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.