Альона Альона та Джері Гейл разом з уродженкою Сміли готують спільний трек

unnamed-fileАльона Альона та Джері Гейл спільно з німецькою співачкою Елайзою працюють над новим треком. Німецька артистка має українське походження – дитячі роки вона провела у місті Сміла, що на Черкащині. Про це написала у своєму інстаграм реперка Альона Альона, інформує ВІККА.

«Ми з Джері Гейл почали інтенсивну підготовку нового матеріалу, в якому вирішили об‘єднати український фольк, наші теперішні думки та запросити для фітів різних європейських артистів. Таким чином ми хочемо розповсюджувати українську культуру й українську музику за межами нашої країни» – пише Альона Альона.

Елайза – українка, яка до 7 років жила у Смілі. Потім вона переїхала до Польщі, а згодом вже у Німеччину. Ела з легкістю згадала, як співати народним українським голосом.

«Мені випала честь працювати з @alyona.alyona та @thejerryheil, і я назавжди збережу цю пам’ять у своєму серці. Сильні круті жінки, які стикаються з нинішньою трагічною ситуацією у своїй рідній країні. При цьому не здаються, а борються за свою спадщину відстоюють існування рідної країни» – пише в своєму Інстаграм німкеня українського походження Ела.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.