Черкаський водний патруль виявив кількох рибалок-браконьєрів

Інспектори роти з обслуговування водних об’єктів та працівники Державної екологічної інспекції проводять заходи з протидії незаконному вилову водних ресурсів.

Вихідними під час патрулювання прибережної зони річки Дніпро Канівського водосховища, в адміністративних межах міста Канів, спільно з працівником Київського рибоохоронного патруля, інспектори помітили гумовий човен з двома особами в ньому. Згодом човен причалив до берега та громадяни перенесли із нього мішки в автомобіль Volkswagen, який був припаркований на березі. Оглянувши вміст мішків, інспектори виявили свіжовиловлену рибу. Сума збитків завдана державі становить майже 282 тисячі гривень.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Незаконно виловлену рибу, заборонені знаряддя лову та гумовий човен слідчі вилучили.

Інший випадок стався в адміністративних межах села Кліщенці. Патрулюючи прибережною зоною Сулинського заказнику, патрульні помітили чоловіка, який виносив з води мішки та заборонені знаряддя лову. Провівши візуальний огляд, поліцейські виявили свіжовиловлену рибу. Сума збитків завдана державі становить майже 208 тисяч гривень.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Незаконно виловлену рибу та заборонені знаряддя лову слідчі вилучили.

Нині на Черкащині триває нерестова заборона, нагадують у патрульній поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.