Черкаських атовців забезпечують житлом

unnamed-3Починаючи з 2016 року за рахунок коштів державного бюджету 142 сім’ї, у складі яких особи з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників антитерористичної операції та члени сімей загиблих учасників АТО, отримали майже 140 млн грн грошової компенсації на придбання власного житла. Про це інформу’ пресслужба Черкаської ОДА.

Там зазначають також про 7 сімей, до складу яких входять учасники АТО – внутрішньо переміщені особи, за п’ять років отримали 5 млн грн, 26 воїнам – інтернаціоналістам виплатили 25,5 млн грн.

За консультацією щодо отримання компенсації на придбання житла необхідно звернутися до місцевого органу соціального захисту населення.

Водночас у межах обласної програми забезпечення учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил і бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, та членів їх сімей житлом, яка передбачає пільгове кредитування, 80 сімей скористалися вигідними умовами програми та придбали нове помешкання. На реалізацію у 2020 році з місцевих бюджетів передбачили 15,8 млн грн.

За роз’ясненнями ж щодо умов житлового кредитування Департамет рекомендує звертатися до Черкаського регіонального управління Державної спеціалізованої установи „Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву“ за адресою: м. Черкаси, вул. Максима Залізняка, 10, кім. 412.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *