Черкаські спорстменки стали призерками Чемпіонату України зі спортивного орієнтування

150432170_190380522559877_4047126036580188721_nЧемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах відбувся у селі Реутинці Сумської області з 12 до 14 лютого.

Черкащину представили спортсмени із села Худяки та Сагунівка – Анастасія Хворостян, Дар’я Білоус, Єва Коваленко, Артем Курбатов, Артем Сердитий, Дмитро Грегуль, Віталіна Джулай та Юлія Литвиненко. Загалом, черкащани вибороли 4 «бронзові» медалі.

В естафеті Дар’я Білоус та Анастасія Хворостян вибороли бронзові медалі у групі Ж16. Також, Анастасія в особистій першості здобула ІІІ місце на довгій дистанції.

Ще одну медаль чемпіонату України, також «бронзову» здобула на спринтерській дистанції Єва Коваленко, повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.