Черкаські спецпризначенці вдосконалювали навички психологічної готовності

Спеціально підготовлений психологом вузькопрофільний тренінг з психологічної підготовки й тактики дій пройшли спецпризначенці Черкащини. Бійці вдосконалили навички необхідні їм в екстремальних умовах.

Поліцейські батальйону поліції особливого призначення Черкаської області на постійній основі займаються підвищенням свого професійного рівня з вогневої, тактичної та фізичної підготовки, зокрема з виїздом на полігон.

Під час таких занять психологом Інною Колос проводиться психологічна підготовка у вигляді тренінгів з метою формування психологічної готовності та рівня стресостійкості під час виконання завдань в екстремальних умовах.

Крім того, здійснюється психологічне супроводження відпрацьованих тактичних вправ, аналіз реакцій, емоційних та поведінкових станів, як індивідуального характеру, так і групових в цілому.

«Наші поліцейські батальйону поліції особливого призначення постійно підвищують свої уміння та навички. Кожен спецпризначенець — універсально підготовлений, зі знанням медичної, тактичної, вогневої, снайперської та іншої справи. Вони завжди розвиваються всебічно, витрачають вільний час на підготовку, працюючи над собою», – розповідає психолог Інна Колос.

Бійці спецпідрозділу відпрацювали ряд практичних вправ і технік на розвиток командного духу, на єдність, вміння слухати один одного та розуміти. Також говорили про роль кожного в команді, адже без цього вона не може бути успішною та ефективною.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.