Черкаські рятувальники взяли на «озброєння» безпілотні літальні апарати

IMG_231519 червня у Черкасах на території 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС, за участі голови Черкаської обласної адміністрації Романа Боднара, відбулось офіційне введення до оперативного розрахунку спецвідділення безпілотних літальних апаратів.

Оглянувши техніку та обладнанняочільни області подякував рятувальникам за високий рівень готовності, а також зробив акцент на позитивних змінах, які відбуваються в системі цивільного захисту області.

Голова адміністрації переконаний, що нова техніка, а також зміни в системі реагування пожежно-рятувальних підрозділів, дозволять підвищити загальний рівень ефективності дій підрозділів при ліквідації надзвичайних подій та допомозі населенню.

Начальник Управління ДСНС у Черкаській області, Андрій Даник, наголосив, що поява нових структурних підрозділів, техніки – яскраве свідчення ефективності процесу реформування, який триває в системі ДСНС.

Андрій Миколайович також наголосив, що нагальні зміни, це практична відповідь на досвід бойових дій пожежно-рятувальних підрозділів, який вони отримали під час ліквідації пожеж в природних екосистемах, проведення моніторингу, а також пошуково-рятувальних операцій, на території області і під час виконання спеціальних завдань в зоні відчуження, інформує пресслужба управління ДСНС України у Черкаській області.

IMG_2397 IMG_2315

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *