Черкаські поліцейські перевірили, чи дотримуються мисливці законодавства

117891615_932373193914881_3976801731605711078_oПравоохоронці проводять рейди в мисливських господарствах. Перевіряють наявність дозвільних документів, справність зброї, вживають заходів щодо попередження браконьєрства й нещасних випадків.

Зокрема, за один день було виявлено 8 правопорушень, інформують у поліції Черкаської області.

8 серпня в мисливських угіддях Черкащини розпочався сезон полювання на пернату дичину. 

Інспектори з контролю за обігом зброї, дільничні офіцери поліції та інші співробітники територіальних підрозділів поліції ГУНП у Черкаській області перевіряли дотримання мисливцями правил безпечного поводження зі зброєю та природоохоронного законодавства.

«В основному поліцейські проводили роз’яснювальну роботу з мисливцями та працівниками мисливських угідь. Нагадували про правила полювання, а також про адміністративну й кримінальну відповідальність за незаконне поводження зі зброєю та незаконне полювання. Відтак, за порушення умов зберігання складено 1 протокол за ст. 191 КУпАП та 7 протоколів щодо невчасно проходження перереєстрації терміну дії дозволу на право носіння та зберігання зброї», — повідомив начальник відділу з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи управління превентивної діяльності ГУНП у Черкаській області, майор поліції Сергій Мельник.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *