Черкаські патрульні виявляють громадян із наркотиками

Вночі, патрулюючи на вулиці Вячеслава Чорновола у Черкасах, екіпаж патрульних помітив автомобіль Skoda Fabia, водій якого рухався з порушенням ПДР.

Зупинивши автівку та поспілкувавшись із керманичем, інспектори звернули увагу, що останній помітно нервував. Провівши поверхневу перевірку, поліцейські виявили у громадянина 2 згортки із, ймовірно, наркотичними речовинами.

Інший випадок стався на вулиці Солом’янська. Охоронці порядку помітили особу, яка побачивши поліцейських підозріло себе поводила та намагалася уникнути спілкування. Під час поверхневої перевірки, патрульні виявили у чоловіка згорток із білою порошкоподібною речовиною, ймовірно, наркотичною.

Ще один випадок стався на перехресті вулиць Смілянська — Володимира Ложешнікова, інспектори відділу дорожнього руху зупинили автомобіль Mazda 6 за порушення ПДР.

Провівши поверхневу перевірку, патрульні виявили у керманича згорток із подрібленою зеленою речевою, ймовірно, наркотичною. Також в салоні автівки, охоронці порядку виявили пакетик із білою порошкоподібною речовиною, ймовірно, наркотичною.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.