Черкаські новобранці долучилися до великої поліцейської родини

Присягу склали четверо молодих поліцейських. Спеціальні жетони новобранці отримали від начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області В’ячеслава Гуріна.

Присяга на вірність Українському народові – знаменна подія в житті кожного з поліцейських. Адже після її прийняття, охорона прав і свободи людини, честь держави та її захист стає обов’язком. За усім, що відбувалося сьогодні на території Главку з гордістю в очах спостерігали батьки, рідні та друзі молодих поліцейських.

З вітальним словом до нового поповнення звернувся начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області Вячеслав Гурін.

«Присяга долучила вас до великої поліцейської родини. Запам’ятайте цей день, бо він особливий. Слова присяги, якими ви урочисто присягнули – це не просто слова. З цього моменту ви берете на себе відповідальність і обов’язок забезпечувати правопорядок у державі, мир та спокій громадян. Будьте завжди наполегливими в досягненні поставлених цілей і сумлінними при виконанні визначених завдань», – сказав Вячеслав Гурін.

черкаські новобранці долучилися до великої поліцейської родини

Шість місяців поліцейські, які 14 квітня отримали правовий статус, проходитимуть першопочаткову професійну підготовку, після чого почнуть виконувати службові обов’язки у Черкаській області.

Сектор комунікації поліції Черкаської області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.