Безпека дітей – понад усе

Співробітники Черкаського районного управління провели уроки безпеки спільно з дружинами юних рятувальників-пожежних під назвою «Готовність – 101» в Смілянських, Канівських, Кам’янських, Городищенських, Корсунь-Шевченківських та Чигиринських закладах освіти.

Рятувальники обговорювали з дітьми правила мінної безпеки та пожежної безпеки, дії в разі отримання сигналу «Повітряна тривога», правила безпеки на водних об’єктах та відпрацювали послідовність дій при виникненні займання.

Особливу увагу школярів зверули на небезпеку виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Нагадали про заходи безпеки та номери телефонів, за якими треба телефонувати у разі виявлення таких знахідок. Щоб краще засвої матеріал по темі – грали в ігри з мінної безпеки, розроблені спільно з Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine.

Розповіли школярам і про вимоги пожежної безпеки у побуті, на відкритих територіях. Детально окреслили алгоритм дій на випадок виникнення пожежі, а також розповіли про первинні засоби пожежогасіння і порядок їх використання.

Фахівці ДСНС не могли відпустити дітей без подарунків, тож на згадку про сьогоднішню зустріч кожен отримав буклет «Вартові безпеки».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.