Черкащина – у середині всеукраїнського рейтингу за розміром та ростом пенсій

пенсіїУ середині рейтингу за розміром пенсій. Черкащина вже не вперше залишається регіоном, який за різними грошовими показниками знаходиться у середині всеукраїнського рейтингу. Це стосується і рівня пенсій, і їх росту. Відповідні результати досліження середнього розміру пенсії та її росту за рік оприлюднив Олексій Дорошенко, голова Національної Ради економічного розвитку. Зокрема, станом на початок цього року найвища пенсія, як і найвища середня заробітна плата зафіксована у столиці. На 1 січня 2019 року в Києві найвища середня пенсія – 3677 грн, тоді як у Тернопільській області найнижча – 2059 грн. Тобто різниця складає 1618 грн, або 78%. Загалом же середній показник пенсії по країні становить 2646 грн. 

Примітно, що у 18 областях України середні зарплати нижче, ніж середня по країні. У їх числі – Черкащина. Середня пенсія у Черкаській області за данними дослідження складає 2353 грн. У середині рейтингу наша область і за рівнем росту пенсій. За даними Пенсійного фонду України з 1 січня 2018 року до 1 січня 2019 року на Черкащині пенсія зросла на 6,5%, що є середнім показником серед областей України.

Найбільше зросли пенсії в столиці – на 10,3%, а також Одеській, Житомирській, Хмельницькій та Чернігівській областях. Найменше додали до пенсій жителям Запорізької області – на 4,5%, а також Дніпропетровської, Донецької, Харківської та Луганської областей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *