Британська Рада підтримала проект смілянських бібліотекарів

парклетЦього року у Смілі за ініціативи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся дводенний тренінг “Активні громадяни” за програмою Британської Ради. Його метою було залучення до співпраці ініціативних громадян, активних членів громадських організацій, учнівського та студентського активу, свідомих та небайдужих жителів міста, які готові ініціювати, реалізовувати та підтримувати проекти у різноманітних напрямках соціальної сфери для покращення загального благополуччя та сталого розвитку своєї місцевості.

Результат тренінгів – розроблені соціальні проекти і можливість отримання грантового фінансування від Британської Ради. Учасниками тренінгу стали працівники Смілянської міської централізованої бібліотечної системи. Колектив розробив та подав на розгляд 6 соціальних проектів, кожен з яких обсягом до 15 тисяч гривень. 

За результатами розгляду поданих проектів, Британська Рада визнала переможцем та підтримала проект Смілянської міської централізованої бібліотечної системи – Парклет #LifeZone#.

Проектом Парклет #LifeZone# передбачено встановлення на центральній площі міста маленької парк-лавки, яка стане для мешканців та гостей м. Сміла новим затишним та естетичним місцем відпочинку та спілкування. Парклет, архітектурою якого передбачено зонування для окремих груп людей, урізноманітнить центральну частину міського ландшафту, покращить екологічний стан міста та створить простір для соціальної інтеракції людей будь-якого віку а також людей з особливими потребами. 

– Своєрідний арт-об’єкт серед заасфальтованої площі стане зеленим оазисом і прикрасою нашого міста, впевнені у смілянській центральній бібліотечній системі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *